Informácie

Si zo ŽILINY a okolia? Tento článok je pre teba!

Ahoj.
Ďakujem, že si sa rozhodol/rozhodla kliknúť na tento článok. Rada by som ti povedala niečo dôležité. Neboj, nebude to nadlho, len si ma na chvíľu “vypočuj” 🙂

Pokiaľ čítaš môj blog pravidelne určite vieš, že veľmi rada pečiem. Žiadna oslava, ktorá sa u nás doma robí, nie je oslavou bez koláča či torty, ktoré s láskou pečiem a pripravujem pre svojich najbližších. Zakaždým, keď sa s akoukoľvek sladkou dobrotou podelím s mojimi známymi sa stretávam s pochvalou a veľakrát si odomňa nie jeden človek vypýtal recept. Mnohí z mojej rodiny mi navrhli, či by som nechcela piecť na zákazku. A tu sa dostávame k pointe tohto článku:

ZAČALA SOM PIECŤ KOLÁČE A TORTY NA OBJEDNÁVKU!

Áno, je to tak. Rada robím radosť svojim blízkym kúskom sladkého koláča a ešte radšej budem tešiť aj teba, pokiaľ sa rozhodneš, že by si chcel/a niektorú z dobrôt odomňa ochutnať tiež.

Nie som profesionál, ale pečiem s láskou v srdci a do výroby koláča či torty dávam naozaj všetko. Preto ak by si mal/a záujem objednať si niektorý z koláčikov či poskladať si tortu podľa vlastného želania klikni TU, kde sa dozvieš viac informácií ako na to a nájdeš tam aj ponukový lístok, z ktorého si môžeš vybrať sladkú dobrotu ako stvorenú pre teba.

Ďakujem, že si článok dočítal/a až sem a budem sa tešiť na tvoju správu ♥

S pozdravom, Tina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *