🍰 Máš Instagram?
🍰 Chceš spoznať mnoho nových receptov?
🍰 Alebo chceš vyhrať balíček plný skvelých produktov na varenie či pečenie?
Spustili sme projekt, na ktorý už všetci netrpezlivo čakali 🤩 Výzva, ktorá spojila slovenských a českých milovníkov skvelého jedla, aby vám priniesli nové recepty, zábavu a tiež odmenu za vašu dôveru a aktivitu ❤
Spojili sme sily a dali sa na túto skvelú výzvu, v ktorej vám ukážeme, čo všetko sa dá v kuchyni pripraviť s použitím fantázie a jednej konkrétnej ingrediencie. Aby to bolo zaujímavejšie, pripravili sme pre tých z vás, ktorí sa zapoja do našej výzvy odmenu.

O čo ide?

Počas niekoľkých mesiacov vám predstavíme rôzne ingrediencie, z ktorých budeme musieť každý mesiac pripraviť jedlo podľa našej fantázie.
1 mesiac = 1 ingrediencia
Každý z nás si môže zvoliť jedlo podľa seba a takisto je len na nás či pôjde o hlavné jedlo alebo sladký dezert, sledujúci sa všetko dozvedia až v treťom týždni každého mesiaca, kedy sa spustí hlasovanie.
Vždy prvý týždeň v danom mesiaci predstavíme ingredienciu mesiaca a tiež výhru, o ktorú si môžete zasúťažiť.

Aká výhra?

Každý mesiac v našej výzve súťažíte o iný balíček.
Recepty, ktoré budeme tvoriť, sú vždy prispôsobené produktom, ktoré sa v balíčku nachádzajú, aby sme vás inšpirovali, čo by ste si mohli z produktov výherného balíčka pripraviť aj u vás doma.

O čo súťažíte sa dozviete vždy na začiatku mesiaca, kedy predstavíme nielen ingredienciu mesiaca, ale aj výhru a firmu, od ktorej je balíček pripravený pre vás – našich verných sledovateľov.

Ako sa môžem zapojiť do výzvy a vyhrať?

Pravidlá sú jednoduché:
pravidelne sledovať priebeh výzvy, inak povedané zapájať sa do interaktívnych ankiet počas trvania výzvy či reagovať na stories na Instagrame,
sledovať profil sponzora mesiaca,
ale čo je najdôležitejšie
zahlasovať v záverečnej ankete mesiaca o jedlo, ktoré sa vám najviac páči
Z tých z vás, ktorí zahlasujú v záverečnej ankete, vyberieme jedného šťastlivca, ktorý vyhrá balíček skvelých produktov 🎁
Pre väčšiu šancu vyhrať balíček sa môžete zapojiť na profile každého z nás, každý deň počas 7 dní hlasovania.
Ak potrebujete ešte viac informácií, sledujte naše Instagramové profily a neprídete o žiadne dôležité informácie 😉
Budeme sa tešiť na vašu účasť a držíme vám všetkým palce 🙏🏻

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *